Bibliotekininkas (-ė) Vilniaus universiteto bibliotekoje

Sukurta: 13 birželio 2024

Šiuo metu Vilniaus universiteto Bibliotekos Informacijos paslaugų departamento Vartotojų aptarnavimo skyriaus komanda kviečia prisijungti Bibliotekininką (-ę) darbui MKIC prie informacijos stalo

Apie darbą:

Preliminari darbo pradžia –rugpjūčio mėnuo.
Darbo apimtis: 1 arba 0,5 etato: darbas pagal grafiką (1 etatas – apie 160 val. per mėnesį, dalis darbo laiko – naktinės pamainos).
Pagrindinė darbo vieta – Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC) informacijos stalas.

Darbo pobūdis:

• Vartotojų registravimas, darbo vietų rezervavimas
  • Informacijos apie teikiamas paslaugas vartotojams teikimas
  • Įmokų priėmimas

Tikimės, kad Jūs:

• Turite aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą/arba esate vyresnių kursų studentas(-ė)
  • Gebate naudotis šiuolaikinėmis informacinėmis ir komunikacijos technologijomis
  • Gerai mokate valstybinę kalbą ir gebate bendrauti raštu bei žodžiu anglų kalba A2 lygiu
  • Pasižymite komunikabilumu, pareigingumu, turite greitą orientaciją

Vertinsime kaip pranašumą, jei Jūs:

• Turite klientų aptarnavimo darbo patirties
  • Mokate dirbti su įmokomis ir kasa

Mes Jums siūlome:

• Galimybę derinti darbą ir studijas
  • Lankstų darbo grafiką
  • Atlyginimą (už visą etatą) nuo 1200 iki 1400 Eur neatskaičius mokesčių
  • Darbo aplinką, kurioje puoselėjama įvairovė, skiriamas dėmesys bendruomenės narių lygių galimybių užtikrinimui, sudaromos sąlygos darbo ir (ar) studijų ar kitų asmeninio gyvenimo įsipareigojimų derinimui
  • Profesinio tobulėjimo galimybes
  • Darbą draugiškame kolektyve

Jeigu susidomėjote, gyvenimo aprašymą ir trumpą motyvacinį laišką siųskite adresu iki liepos 1d. Laiško pavadinimas – „Bibliotekininkas(-ė)“. Kontaktinis asmuo pasiteiravimui – Dalia Mackelienė, tel. nr. +370 5 268 7133.
Laukiame laiškų iš visų susidomėjusių kandidatų ir kandidačių, nepaisant jų lyties, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų, amžiaus, lytinės orientacijos, negalios, etninės priklausomybės, religijos, šeiminės padėties, ketinimo turėti vaiką (- ų) ar kitų diskriminacinių pagrindų.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus(-as) kandidatus(-es).