Seminarai dirbtinio intelekto ir skaitmeninės transformacijos tema

Sukurta: 31 sausio 2022

Pagal „Arqus Research & Innovation“ projektą 2022 m. bus surengti du seminarai dirbtinio intelekto ir skaitmeninės transformacijos tema. Pirmasis vyks Lione. Antrasis, didelis seminaras vyks Lietuvoje, Vilniaus universitete, 2022 m. gegužės 18–20 d.

Maloniai kviečiame įvairių karjeros etapų „Arqus“ universitetų tyrėjus ir akademikus, atstovaujančius visoms mokslo sritims ir tarpdalykinių mokslinių tyrimų sritims, pasižymėti šią datą ir išreikšti norą dalyvauti. Laukiamas kiekvienas kontaktas, idėjos konkrečiose srityse su skirtingais požiūriais į temą ir motyvacija pasidalyti savo įžvalgomis su kolegomis iš skirtingų mokslo sričių. Internetinėje išankstinės registracijos formoje nurodykite vieną ar kelias seminaro temas, su kuriomis dirbate, iš toliau pateikto sąrašo:

  1. Europos FinTech politika: rizika, reguliavimo strategijos ir vartotojų apsauga
  2. Skaičiuojamoji finansų teorija: kriptoturtas, blokų grandinės technologija, algoritminė ir didelio dažnio prekyba, apsidraudimo ir investavimo strategijos
  3. Dirbtinis intelektas daug duomenų reikalaujančiose finansų, vyriausybės, verslo srityse; didžiųjų duomenų analizė
  4. Saugumo ir privatumo sprendimai
  5. RegTech: priežiūros ir atitikties technologijos
  6. Skaitmeninė pertvarka (bankininkystė, investavimas, draudimas, aplinka, sveikata, energija ir kt.)

Dalyvavimas nemokamas. „Arqus“ universitetų dalyviams kelionės ir apgyvendinimo išlaidos gali būti finansuojamos pagal „Arqus“ Europos universitetų aljanso programą. Norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su savo universiteto „Arqus“ atstovu.

Kaip pateikti paraišką

Jei norite išreikšti norą dalyvauti tarpdisciplininiame mokslinių tyrimų seminare „FinTech: finansai, technologijos ir reguliavimas“ (2022 m. gegužės 18–20 d., Vilnius), pateikite išankstinės registracijos formą iki 2022 m. vasario 28 d. čia.

PAPILDOMA VERTĖ. Seminaro dalyviai galės įvairiais aspektais reflektuoti tarpdisciplinines idėjas, kurios bus kuriamos kartu su kolegomis iš „Arqus“ universitetų, ir taip ne tik užmegzti ryšių, bet ir ugdyti savo, kaip „Arqus“ mokslinių tyrimų bendruomenės, tapatybę, kurią, tikimasi, vainikuos bendros mokslinių tyrimų pastangos „Scopus“ / WoS publikacijose, bendri mokslinių tyrimų projektai. Be to, dalyvavimas šiame renginyje suteiks galimybę pirmumo teise gauti paramą, mokslinių tyrimų priemonių ir finansavimą pagal pradinio ir kitokio finansavimo programas.

Kitame etape, 2022 m. kovo mėn., pateiksime išsamią informaciją apie programą ir renginį ir tiesiogiai susisieksime su užsiregistravusiais dalyviais.

Kontaktai:

Dr. Gintarė Tamašauskaitė-Janickė, el. paštas: , Vilniaus universitetas