Menų terapija (šokio-judesio terapija)

Sukurta: 21 sausio 2013

Scope2x

Padalinys
Medicinos fakultetas

Scope2x

Krypčių grupė
Sveikatos mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Reabilitacija

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Sveikatos mokslų magistras

Scope2x

Trukmė
2 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
120

Scope2x

Metinė studijų kaina įstojus į valstybės nefinansuojamą vietą
5 266 EUR


Medicinos fakultete nuo 2015 m. vykdyta Muzikos terapijos programa, 2019 m. buvo išplėsta į tris – dramos terapijos, muzikos terapijos, šokio-judesio terapijos – specializacijas ir pavadinta Menų terapijos studijų programa. Tai – jungtinė studijų programa, sudaranti galimybę įgyti kokybiškų tarpdisciplininių žinių ir gebėjimų, perimant Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos patirtį, būtiną siekiant tapti aukštos kvalifikacijos muzikos terapeutu arba šokio-judesio terapeutu, arba dramos terapeutu. Daugiau informacijos apie programą rasite čia.

15 tarp geriausiu

Klausk studento 2021 11 LT Desktop

 

 

Kodėl ši programa?

Muzikos terapijos magistrantūros studijų programos tikslas – parengti medicinos ir sveikatos magistrą, profesionaliai taikantį muzikos terapiją asmens sveikatos ir gerovės srityje:
 
  • gebantį įgyvendinti muzikos terapijos programas įvairioms klientų grupėms sveikatos priežiūros, socialinėse ir specialiojo ugdymo įstaigose, skirtingose sociokultūrinėse aplinkose;
  • gebantį savarankiškai spręsti profesines problemas nuolatinės kaitos kontekste ir atsakyti už savo veiklos rezultatus;
  • gebantį vykdyti mokslinę tiriamąją veiklą – plėtoti naujas idėjas, dalyvauti tarpdiscipliniuose tyrimuose, tobulinti ir kurti naujus muzikos terapijos metodus.

Karjera

  • Baigę jungtinės antrosios pakopos Menų terapijos studijų programą, absolventai galės dirbti ligoninėse, psichikos sveikatos centruose, reabilitacijos ir sanatorinio gydymo bei kitose asmens sveikatos priežiūros įstaigose. Taip pat globos namuose, dienos centruose, krizių centruose bei kitose socialinių paslaugų įstaigose, specialaus ugdymo įstaigose, NVO ir privačiuose sektoriuose.