VU leidykla kviečia į knygos šventę!

Sukurta: 15 vasario 2018

Vasario mėn. 22–25 d. „Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks 19-oji Vilniaus knygų mugė – didžiausias tokio pobūdžio renginys Baltijos šalyse ir vienas svarbiausių Lietuvos kultūrinių renginių. Keturias dienas vyksiančioje knygų mugėje dalyvaus 360 dalyvių iš devynių pasaulio šalių, vyks susitikimai su rašytojais, diskusijos, parodos, veiks muzikos, knygos meno salės, literatų svetainėje bus skaitomos eilės.

Vilniaus universiteto leidykla, tęsdama ilgametes tradicijas, maloniai kviečia dalyvauti knygos šventėje, užsukti į savo stendą 3.11, įsikūrusį trečiojoje parodų centro salėje, taip pat dalyvauti VU leidyklos knygų pristatymuose (žr. sąrašą).

Vasario 22 d.(ketvirtadienis)

15 val., konf. salė 3.1. Knygos „Ignotas Domeika – geologas, mineralogas, kalnų inžinierius“ (sud. Algimantas Grigelis) pristatymas.

18 val., konf. salė 5.2. „Istorikai Lietuvoje: retro(per)spektyva ir problemos“. Aurelijaus Giedos monografijos „Manifestuojanti Klėja. Istorikai ir istorika Lietuvoje 1883–1940 metais“ pristatymas.

Vasario 23 d. (penktadienis)

12 val., stendas 3.11. Vaclovo Lakio knygos „Audito teorija ir praktika“ pristatymas. Dalyvauja autorius.

15 val., konf. salė 3.2. Kristin Rutkovskos, Mariaus Smetonos, Irenos Smetonienės knygos „Vertybės lietuvio pasaulėvaizdyje“ pristatymas.

18 val., konf. salė 3.1. „Kaip užgimė gentys ir kodėl moterį vadina fjordo kaulo šulu?“ Snorio Sturlusono knygos „Eda“ pristatymas. Dalyvauja vertėja Rasa Ruseckienė.

19 val. konf. salė 3.1. „Sienos valstybėje: kam jos ir kokių reikia?“ Diskusija Dovilės Jakniūnaitės knygos „Kaip tapti valstybe: sienos ir erdvės Gruzijos teritoriniuose konfliktuose“ pagrindu. Dalyvauja autorė.

Vasario 24 d. (šeštadienis)

11 val., konf. salė 3.2. Ronaldo Heifetzo, Alexanderio Grashowo, Marty Linsky, Donaldo L. Laurie knygos „Trumpas įvadas į adaptyviąją lyderystę“ pristatymas.

14 val., konf. salė 3.1. Mari-Liis Paaver ir Grigorijus Potašenko knygos „Ikonų tapytojas XX amžiuje. Ivano Michailovo gyvenimas ir kūryba“ pristatymas. Dalyvauja autoriai.

15 val., konf. salė 5.5. „Šimtas metų atkūrus Lietuvos valstybę: ar pasitikime ja?“. Monografijos „Pasitikėjimas valstybe: prielaidos, iššūkiai, sprendimai“ (sud. Liutauras Gudžinskas, Vitalis Nakrošis) pristatymas. Dalyvauja autoriai.

20 val., Forumas-LRT studija. Žyginto Pečiulio knygos „Bokštą gaubianti paslaptis. TV medijos radimasis Lietuvoje“ pristatymas.

Vasario 25 d. (sekmadienis)

11 val., konf. salė 3.1. Konstantino Andrijausko knygos „Kinijos, Indijos ir Rusijos susidūrimas Eurazijos civilizacinėse erdvėse“ pristatymas.

12 val., konf. salė 3.2. Knygos „Aš esu Etmės Evė: Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose“ (sud. Domas Kaunas) pristatymas.

Būkime kartu su knyga Lietuvoje ir pasaulyje!