VU bendruomenės nariai lankėsi Burbiškio grupinio gyvenimo namuose

Sukurta: 14 rugpjūčio 2018

burbiškis 2Rugpjūčio 7 d. VU bendruomenės nariai vyko į Anykščių socialinės globos namų Burbiškio grupinio gyvenimo namų filialą. Šį kartą VU bendruomenės nariai bendravo su šių namų gyventojais pasitelkę meninės saviraiškos priemones. Muzika, šokis ir spalvos visus sujungė  bendrai veiklai ir betarpiškam bendravimui. Dalyviai kūrybiniame procese susitelkė link bendro tikslo ir rezultato siekimo. Kūrybinių patyrimų metu jie galėjo pajusti asmeninę ir grupinę dinamiką ir bendradarbiaudami galėjo įvertinti savo gebėjimus.

„Kūrybinio žaidimo metu pamatėme savo galimybes, nepažintas savo asmenybės puses, daugiau galimybių bei veiklos perspektyvų. Judėdami ir piešdami skatinome savo kūrybiškumą,  didėjo atvirumas sau, kitiems, aplinkai“ – kelionės įspūdžiais dalinosi VU savanoriškų veiklų koordinatorius Aivaras Jonyka.

Burbiškio grupinio gyvenimo namų  gyventojai  ir darbuotojai džiaugėsi turiningai praleista diena ir VU bendruomenės dovanomis. Grupinio gyvenimo namų  gyventojai labai laukia atvykstančių lankytojų su kuriais galėtų pabendrauti, pasidalinti savo rūpesčiais džiaugsmais ir  išgyvenimais.

Jei norite prisidėti prie VU vykdomų savanoriškų iniciatyvų, mielai laukiame Jūsų Bendruomenės vystymo skyriuje!

burbiškis 1burbiškis 3