VU bendruomenės nariai Botanikos sode Kairėnuose ir Vingio parke kviečiame lankytis nemokamai

Sukurta: 23 gegužės 2018

Mieli Vilniaus universiteto bendruomenės nariai, norime priminti, kad nemokamai galite apsilankyti mūsų universiteto botanikos soduose, esančiuose Kairėnuose (Kairėnų g.43, Vilnius) arba Vingio parke (M.K.Čiurlionio g.110, Vilnius). Šiuo metu čia yra pats gražiausias augalų žydėjimo metas: žydi alyvų, rododendrų, gėlių bei daugelio kitų augalų gausios kolekcijos, savaitgaliais vyksta meno parodos. Būtinai užsukite ir į vieno ekologiškiausio Lietuvoje pastato Žaliojo administracijos namo terasą Kairėnuose, nuo kurios atsiveria puiki panorama. Kairėnų Botanikos sodas laukia jūsų kasdien nuo 10.00 iki 20.00 val.

Zaliasis pastatas