Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro darbuotojai lankėsi Anykščių socialinės globos namuose

Sukurta: 06 birželio 2018

P6014806Birželio 1 d. Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro darbuotojai lankėsi Anykščių socialinės globos namų Burbiškio grupinio gyvenimo namų ir Svėdasų senelių globos namų filialuose. GMC darbuotojai savanoriauja jau seniai ir dalinasi ne vien daiktais, bet dovanoja savo šypsenas, draugiškus prisilietimus ir betarpišką bendravimą žmonėms, kuriems trūksta emocinio artumo, paprasto dėmesio.

„Buvo smagu matyti tiek daug šypsenų, šiltų pasisveikinimų, apsikabinimų ir tvirtų rankos paspaudimų. Kiekvienas sutiktas žmogus atiduodamas dalelę savęs tave praturtina, o tu tobulėji ir džiaugiesi buvimu kartu“ – VU Savanoriškų veiklų koordinatorius Aivaras Jonyka.

Nuoširdų AČIŪ taria Anykščių socialinės globos namų gyventojai ir darbuotojai GMC  parodytai iniciatyvai, kuri tampa puikia tradicija.

Laukiame JŪSŲ savanorystės idėjų ir  pasiūlymų.

Pagarbiai

Aivaras Jonyka