Vasaros sporto stovykla vaikams ieško vadovo!

Sukurta: 24 gegužės 2018

Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centre 2018 m. birželio 11-22 dienomis organizuojama vaikų vasaros sporto stovykla ieško vadovo.

Darbui su vaikais ieškomi kūrybingi, mėgstantys įvairias pramogas ir aktyvias veiklas bei nebijantys atsakomybės už save ir už kitus darbuotojai ar studentai. Stovyklos vadovui siūlomas valandinis atlygis, kai dienos įkainis 20-25 Eur.

1 užsiėmimo metu su 30 vaikų grupe dirbs pagrindinis vadovas - treneris ir kuruojantis asmuo (abu iš VU Sveikatos ir sporto centro) bei 2 juos prižiūrintys stovyklos vadovai bei savanoriai.

Taigi ieškomi vadovai, bet visuomet laukiami ir savanoriai stovykloje, t. y. aktyvūs studentai, kuriems mainais bus siūloma sportuoti centro treniruoklių salėse arba nemokamai žaisti salėse grupinius žaidimus.

Jeigu tai skamba kaip puiki vasaros pradžia, tolesnė informacija el. paštu arba tel. 219 3015.