Spalio mėnuo – stipendijų mėnuo!

Sukurta: 17 spalio 2018

stipendijaAktyviausi vilniaus universiteto studentai iki spalio 25 d. kviečiami teikti paraiškas vienkartinėms tikslinėms stipendijoms už pasiekimus mokslo, sporto, kultūros ir visuomeninės veiklos srityse gauti.

prašymus studentai gali teikti vilniaus universiteto informacinėje sistemoje (is vu) skiltyje „eprašymai“.

skiriant vienkartinę tikslinę stipendiją, pirmenybė teikiama studentams, kurie atstovauja vilniaus universitetui ir garsina jo vardą. vienkartinės tikslinės stipendijos dydis yra nuo 1 bsi iki 15 bsi (šiuo metu 1 bsi lygus 38 eur).

taip pat spalio 26-28 dienomis pažangiausiems praėjusio semestro studentams bus išmokėtos skatinamosios stipendijos. spalio 14 dieną skatinamosioms stipendijoms skirtos lėšos bus paskirstomos universiteto padaliniams proporcingai padaliniuose studijuojančių valstybės finansuojamų studentų skaičiui. nuo spalio 18 dienos studentai, prisijungę prie savo vilniaus universiteto informacinės sistemos, galės matyti, kiek konkrečiai jų studijų programai ar šakai yra paskirtą stipendijų.

studentai informaciją apie skatinamųjų stipendijų paskyrimą/nepaskyrimą galės matyti savo is vu paskyroje nuo spalio 21 d. – spalio 26 d.

Turi klausimų? kreipkis į studentų paslaugų ir karjeros skyrių el. p. arba tel.  85 219 3144