Senatas informuoja - 2016/07

Sukurta: 30 birželio 2016

BaronasMūsų bendruomenės nariai,

į paskutinįjį šiais mokslo metais posėdį Senatas rinkosi svarstyti visus neatidėliotinus klausimus, idant Universitetas sėkmingai pasiruoštų naujų stojančiųjų priėmimui, be trukdžių vasarą rengtųsi naujiesiems mokslo metams. Visus sprendimus, kaip ir kaskart, kviečiame skaityti ir analizuoti mūsų tinklalapyje, o bendruomenei plačiau šįkart norėčiau pristatyti Senato nutarimus, susijusius su Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos (TVM) integravimu.

Posėdyje Senatas apsvarstė ir patvirtino, kad Vilniaus universitetui, kaip vieninteliam dalininkui, priklausanti, bet kaip atskira nevalstybinė aukštoji mokykla veikusi TVM pradedama integruoti į Universitetą vidinio organizacinio padalinio (lot. sui generis) pagrindu. Po integracijos keičiamas ir TVM pavadinimas – nuo šiol ji tampa Vilniaus universiteto Verslo mokykla, o jos studijų programos perkeliamos į mūsų programų sąrašą, iš kurio stojantieji galės rinktis valstybės finansuojamas studijų vietas. Integracijos procesą užbaigti planuojama iki 2016 m. rudens, o stojantieji Verslo mokyklos studijas galės rinktis jau naujaisiais mokslo metais. Taip pat patvirtinome ir naujosios Verslo mokyklos tarybos sudėtį, į kurią įeina prof. dr. Linas Čekanavičius, Vladas Černiauskas, doc. dr. Juozas Galginaitis, Egidijus Kinderis, prof. dr. Algirdas Miškinis, Viktoras Račkovskis, Guoda Rimaitė, doc. dr. Haroldas Šinkūnas ir Verslo mokyklos direktorius (narys pagal pareigas). Tikimasi, kad integracija užtikrins efektyvesnį perkeltųjų studijų programų vykdymą ir naujas galimybes studijuojantiesiems.

Tad sveikiname naująjį bendruomenės narį ir visą jo kolektyvą, o visiems kartu linkime gražios vasaros, gero poilsio atostogaujantiems ir lengvų darbų dirbantiems! Bet svarbiausia – nepaliauti domėtis, turtinti Universitetą naujomis idėjomis, būti ta bendruomene, kurioje būtų gera dirbti, kurti, studijuoti.

Jūsų Senato pirmininkės pavaduotojas –
prof. Romas Baronas