Rektoriaus komanda - 2016/07

Sukurta: 30 birželio 2016

Asociatyvi fotoMieli darbuotojai, studentai, alumnai,

liepa vienus mūsų pasitinka atostogomis, kitus gi – pasiruošimu į mūsų bendruomenę priimti naujus studentus! Todėl šiame naujienlaiškyje daugiau dėmesio skiriame Studijų direkcijos aktualijoms.

Birželio mėnesį įteikėme 4326 diplomus ir su džiaugsmu paspaudėme lygiai tiek pat rankų mūsų absolventams. Šv. Jonų bažnyčioje nuaidėjo „Finis anni academici“ akordai, o nuleista Universiteto vėliava Bibliotekos kiemelyje byloja, kad pabaigėme dar vienus akademinius metus, ir į Universitetą atėjo vasara.

Visgi darbai ir vasarą čia nesustoja. Rektorato nariai (dekanai, institutų vadovai ir rektoriaus komanda) ką tik grįžo iš lyderystės mokymų, kuriuos vedė dr. Tom Kennie – itin patyręs aukštojo mokslo vadybos ekspertas iš Škotijos. Vienas pagrindinių mokymų akcentų buvo pokyčių vadyba universitete – tema, kuri šiuo metu mums itin aktuali.

Liepos mėnesį pradedame Centrinės administracijos ir kamieninių neakademinių padalinių pertvarką, kuriai ilgai ir atsakingai ruošėmės ir kurios seniai laukia mūsų fakultetai ir institutai. Ši pertvarka itin reikalinga, nes Universiteto Centrinė administracija ir aptarnaujantys padaliniai yra tas Universiteto „variklis“, kuris labai reikšmingai prisideda prie Universiteto strategijos įgyvendinimo. Todėl labai svarbu, kad šių padalinių darbas būtų efektyvus, harmonizuotas ir proaktyvus.

Suprantame, kad tokių pertvarkų etapas kelia daug nerimo, o taip pat pareikalauja visų mūsų kantrybės, pasitikėjimo ir susitelkimo. Visa tai darome tik dėl to, kad tikime galutiniu rezultatu, jog moderniai valdomas, į vieną gretą su pirmaujančiaisiais įsiliejantis Universitetas taps ta vieta, kurioje bus gera mums kartu dirbti, studijuoti, sugrįžti ir kurti!

Naudodamiesi galimybe labai dėkojame visiems, taip aktyviai įsitraukusiems į Universiteto bendruomenės – studentų ir darbuotojų – nuomonės tyrimą. Šiuo metu jau turime 622 užpildytas darbuotojų anketas ir 843 studentų anketas. Labai džiaugiamės Jūsų įsitraukimu ir primename tiems, kas dar nesuspėjo, jog iki liepos 10 dienos dar galite pareikšti savo nuomonę. Kiekvieno Jūsų balsas yra labai svarbus, siekiant įvertinti strategijos įgyvendinimo poveikį, suprasti, ar teisinga kryptimi einame, gerinti gyvenimą Universitete bei patį Universitetą.

Dėkojame Jums visiems už nuoširdžią veiklą kartu visais šiais akademiniais metais, o prasidedančios liepos proga linkime gaivaus atokvėpio atostogaujantiems ir lengvesnių dienų besidarbuosiantiems.

Jūsų –
Rektorius ir komanda