Naujas VU disertacijų formatas ir dizainas

Sukurta: 13 rugpjūčio 2018

Vilniaus universiteto leidykla informuoja, kad VU parengtos disertacijos pradedamos spausdinti nauju formatu ir VU stiliaus knygą atitinkančiu dizainu. Dėl šio sprendimo parengtas naujo maketo viršelis (žr. www.vu.lt/leidyba/lt/informacija-autoriams), naujojo formato disertacijoms išimamas ISBN (International Standard Book Number, angl. – tarptautinio standarto knygos numeris) – unikalusis knygos numeris, disertacija ir jos santrauka spausdinama ne atskirais, o vienu leidiniu. Disertantui pageidaujant, ant galinio naujojo formato disertacijos viršelio galima pateikti 5–8 sakinių disertacijos aprašymą.

Taip pat keičiasi ir disertacijų pateikimo leidyklai tvarka. Norėdami atsispausdinti disertacijas Vilniaus universiteto leidykloje, doktorantai disertacijos tekstą ir jos santrauką privalo patalpinti į nurodytą word formato šabloną (Prasymo_sablonas.doc) ir DOCX bei PDF formatais atsiųsti el. paštu . Jeigu disertacija Vilniaus universiteto leidykloje tik spausdinama (yra sumaketuota ir suredaguota), ji privalo būti pateikta prieš keturias darbo dienas iki pageidaujamos atsiėmimo datos. Jeigu papildomai užsakoma maketavimo paslauga, disertacija pateikiama prieš aštuonias darbo dienas. Pageidaujant spausdinimo, redagavimo ir maketavimo paslaugų – prieš 14 darbo dienų.

Naujuoju formatu palaipsniui bus spausdinamos visos Vilniaus universiteto doktorantų parengtos disertacijos.