Mokymų ciklas studentams „Sesija be streso“

Sukurta: 23 lapkričio 2017

Jeigu grauži save, kad švaistai brangų laiką, bet prisėsti prie mokslų vis tiek nesiseka, #VU Studentų paslaugų ir karjeros skyrius kviečia laiką „švaistyti“ naudingai: susipažinti su streso valdymo, efektyvaus mokymosi ir atidėliojimo mažinimo metodais interaktyvių užsiėmimų metu!

1. STUDIJŲ PROCESAS BE STRESO: MISIJA ĮMANOMA?

Užsiėmimo metu sužinosite, kaip turėtų atrodyti jūsų dienotvarkė, kad ji padėtų palaikyti produktyvumą ir užkirstų kelią „perdegimui“; išmoksite relaksacijos metodų, kurie padės, kai bus sunku atsipalaiduoti ar per įtampą negalėsite susikaupti. Taip pat suprasite, kaip mūsų mąstymas veikia streso reakcijas ir išmėginsite mąstymo korekcijos metodus.

Paskaitos vyks:
    Lapkričio 28 d. (antradienis), 15.30–17.30 val., VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas, Saulėtekio al. 9, JR3 aud.
    Gruodžio 1 d. (penktadienis), 12.00–14.00 val., VU Medicinos fakultetas, Čiurlionio g. 21, 352 aud.
    Gruodžio 4 d. (pirmadienis), 18:45–20:30 val., VU Filosofijos fakultetas, Universiteto g. 9/1, 301 aud.
    Gruodžio 7 d. (ketvirtadienis), 15.30–17.30 val., VU Matematikos ir informatikos fakultetas, Naugarduko g. 24, 102 aud.

ATIDĖLIOJIMAS: KAIP JĮ ATIDĖTI?

95 % studentų teigia, kad jie yra linkę atidėti svarbias užduotis, todėl tai yra viena opiausių šių dienų studentų problemų. Seminaro metu susipažinsite su atidėliojimo priežastimis. Šis seminaras padės geriau suprasti savo asmenines atidėliojimo priežastis, kliūtis, kurios trukdo įveikti šį nemalonų įprotį – tai yra būtina, siekiant pasirinkti tinkamiausią sau atidėliojimo įveikos būdą.

Paskaita vyks:
    Gruodžio 5 d. (antradienis), 15.30–17.30 val., VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas, Saulėtekio al. 9, JR3 aud.

3. MOKYMAI APIE MOKYMĄSI

Šie mokymai skirti nusistatyti savo mokymosi stilių, susipažinti su mokymosi metodų įvairove ir išsirinkti sau tinkamą mokymosi būdą, kuris ne tik padės geriau įsisavinti informaciją, bet ir maksimaliai išnaudoti savo vidinius resursus.

Mokymai vyks:
    Lapkričio 30 d. (ketvirtadienis), 16:00–18.00 val., Karjeros centras, Saulėtekio al. 9, III rūmai, 104 kab.
    Gruodžio 8 d. (penktadienis), 14.00–16.00 val., Karjeros centras, Saulėtekio al. 9, III rūmai, 104 kab.

Kontaktinis asmuo: Ieva Vasionytė,

Registracija: https://goo.gl/forms/lgN0pBa0kwPQ5Jhy1