Kviečiame: Vilniaus universiteto senjorų diena

Sukurta: 31 gegužės 2016

SenjoraiVilniaus universiteto Bendruomenės reikalų prorektorės Birutės Švedaitės-Sakalauskės vardu norėtume pakviesti Jus į VU senjorų dieną, kuri šiais metais vyks birželio 8 dieną.

VU senjorų diena tampa gražia tradicija – ankstesniais metais turėjome galimybę aplankyti Valdovų rūmus, dar ankstesniais metais – VU botanikos sodą Kairėnuose.

O štai 2016-aisiais nusprendėme pasiūlyti Jums galimybę aplankyti garsiąją CERN parodą Saulėtekyje esančiame Nacionaliniame fizinių ir technologijos mokslų centre.

Paroda sulaukė didelio populiarumo, joje gidai įtraukiančiai ir įdomiai pasakoja apie Visatos paslaptis ir naujausius mokslo pasiekimus. Daugiau sužinokite šioje nuorodoje: http://www.vu.lt/cern

VU senjorams skirtas laikas yra 2016 metų birželio 8 diena. Kadangi gidai dirba su 15-20 lankytojų grupėmis, pasirinkite Jums patogų laiką:
1 grupė. Ekskursija prasideda 11:00 val. (preliminariai rezervuota ekonomistų klubui)
2 grupė. Ekskursija prasideda 12:00 val.
3 grupė. Ekskursija prasideda 13:00 val.
4 grupė. Ekskursija prasideda 14:00 val. (preliminariai rezervuota Chemikų klubui)
(susidarius grupei, būtų galimybė rezervuoti ir vėlesnį laiką)

Būtinai pasidalinkite šia žinute su savo kolegomis!

Maloniai prašome pranešti apie savo dalyvavimą ir pasirinktą laiką el. paštu  arba telefonu 8-5-2398799.