Kviečiame į seminarą apie klausos negalią turinčių studentų poreikius

Sukurta: 09 spalio 2019

gestai 1Vilniaus universitetas yra atviras negaliai bei siekia kurti lygias galimybes studijuoti ir dirbti visiems  bendruomenės nariams. Vienas iš Universiteto siekių yra užtikrinti individualius negalią turinčių studentų poreikius. Tam, kad šie poreikiai būtų tinkamai atliepiami, Universiteto bendruomenės nariams svarbu pažinti su įvairių tipų negalia susijusius iššūkius bei galimus jų sprendimo būdus.

Kviečiame į klausos negaliai skirtą seminarą, kurio metu bus pristatytos oficialios Lietuvos kurčiųjų bendruomenės rekomendacijos dėl studijų aplinkos pritaikymo pagal individualius klausos negalią turinčių studentų poreikius. Taip pat kalbėsime apie kurčiųjų kultūrą, su ja susijusius mitus bei Lietuvių gestų kalbą. Seminaras skirtas visai Universiteto bendruomenei.

Laikas: 2019 m. spalio 21 d. (pirmadienis), 14.30 val.

Vieta: K. Donelaičio auditorija Filologijos fakultetas Universiteto g. 5, Vilnius

Lektorius:  Kęstutis Vaišnora, LKD viceprezidentas

Partneriai: Lietuvos kurčiųjų draugija (LKD)

Kontaktiniai asmenys:

Lina Garbenčiūtė, , 867003204