Konferencija "Tema šešėliuose: Psichikos sveikata ir studijos aukštojoje mokykloje?"

Sukurta: 29 lapkričio 2018

Kviečiame dalyvauti Tarptautinės žmonių su negalia dienos proga š.m. gruodžio 6 d. Vilniaus universitete vyksiančioje konferencijoje tema „Tema šešėliuose: psichikos sveikata ir studijos aukštojoje mokykloje?“. Šiais metais mūsų dėmesio centre – psichinės sveikatos klausimai studijų metu. Akivaizdžia tendencija aukštosiose mokyklose Lietuvoje ir užsienyje tampa kiekvienais metais augantis studentų, turinčių psichinės sveikatos problemų, skaičius. Natūraliai kyla klausimas, kaip užtikrinti lygiavertes studijas studentams, turintiems tokių sutrikimų. Kaip atliepti individualiuosius poreikius tų, kurie serga depresija, bipoliniu sutrikimu, šizofrenija ir t.t.? Kokios paslaugos teikiamos psichinės sveikatos sutrikimų turintiems studentams užsienio šalyse? Kaip prižiūrėti savo psichinę sveikatą?

Psichine sbveikata konf TV kvietimas

Konferencija aktuali tiems, kas domisi psichinės sveikatos tematika, aukštųjų mokyklų akademiniam ir neakademiniam personalui, tiesiogiai susiduriantiems su psichinę negalią turinčiais studentais.

Pranešimus skaitys:

Declan Treanor, Dublino universiteto Trejybės koledžas; Jonas Ruškus, Jungtinių tautų Neįgaliųjų teisių komitetas; Ieva Vasionytė, VU Filosofijos fakulteto Psichologinių konsultacijų ir mokymų centras; Rūta Lukošaitytė, Vilniaus psichikos reabilitacijos centras „Rastis“;  Laura Sapranavičiūtė – Zabazlajeva,  Lietuvos sveikatos mokslų universitetas; Aurelija Auškalnytė, Psichikos sveikatos perspektyvos.

Konferencija vyks:

Vieta: Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) Konferencijų salėje (A103, 1 aukštas). Adresas: Saulėtekio al. 5, 10222 Vilnius.

Numatoma renginio trukmė nuo 13 iki 17 val.

Apie dalyvavimą prašome informuoti registruojantis ČIA iki š.m. gruodžio 4 d.:

Informacija pasiteiravimui: VU neįgaliųjų reikalų koordinatorės el.paštu: