Jau veikia TVPC pagalbos registro sistema!

Sukurta: 18 sausio 2018

pagalbaPrimename, kad nuo lapkričio vidurio Turto valdymo ir paslaugų centre (TVPC) pradėjo veikti pagalbos registras. Nuorodą į TVPC pagalbos registrą galima rasti pagrindiniame Vilniaus Universiteto puslapyje, elektroninių paslaugų sąraše.

TVPC pagalbos registras skirtas registruoti avarinius gedimus, remonto darbus ar transporto bei parkavimo paslaugas vienoje vietoje. Visi VU darbuotojai, dėstytojai bei studentai užklausas gali registruoti tiesiogiai, nebelieka vizavimo ir tvirtinimo funkcijos. Užklausas registruoti galima bet kuriuo metu, tačiau vykdymas atliekamas darbo dienomis, darbo valandomis.

Pateikus užklausą, programa automatiškai el. paštu sugeneruoja ir išsiunčia patvirtinimą, kad užklausa gauta ir jai priskiriamas numeris. Įvykdžius darbus, kiekvienas pranešėjas automatiškai informuojamas el. paštu. El. pranešime pateikiama informacija, kad užklausa įvykdyta su prašymu įvertinti atliktą darbą.

Nuo TVPC pagalbos registro darbo pradžios, atsižvelgiant į klientų poreikius, pagalbos registras nuolatos tobulinamas, kad sistema būtų kuo patogesnė. Tikime, kad tiesiogiai registruotos užklausos TVPC pagalbos registro sistemoje vykdytojus pasieks greičiau ir darbai bus atliekami gerokai efektyviau. Dėkojame, kad vertinate ir savo pasiūlymais leidžiate mums augti bei tobulėti. Detalesnę instrukciją galima rasti intranete.