Įvadiniai mokymai naujiems Vilniaus universiteto dėstytojams

Sukurta: 29 kovo 2017

Ivadiniai mmKovo pradžioje įvyko jau kaspusmetine tradicija tapę Žmogiškųjų išteklių skyriaus organizuojami dviejų dienų Įvadiniai mokymai naujiems Vilniaus universiteto dėstytojams.

Pirmąją mokymų dieną naujieji dėstytojai susitiko su Universiteto rektoriumi, kuris pasveikinęs naujus darbuotojus, pristatė Universiteto vertybes, misiją ir viziją, dabartines strategines veiklos kryptis.

Po susitikimo su rektoriumi, mokymų dalyviai išklausė devynis pranešimus įvairiomis dėstytojų darbui aktualiomis temomis, antrosios mokymų dienos metu – per savo pačių patirtį praktiniame seminare gilinosi į aktyvių mokymo(si) metodų taikymo principus.

Per dvi mokymų dienas, juose sudalyvavo iš viso septyniolika 2016–2017 mokslo metais prie Vilniaus universiteto prisijungusių naujų dėstytojų.

Mokymų vertinimas:

• mokymų organizavimas įvertintas 4,79 (iš 5);
  • mokymų turinys įvertintas 4,46 (iš 5).

Mokymų įvertinimo anketos atskleidė, kad pati aktualiausia mokymų tema dėstytojams – Elektroninių mokymo priemonių panaudojimas studijų procese – šią temą kolegoms rekomenduotų visi mokymus vertinę dėstytojai. Kitos ypač aktualios temos – Socialinė psichologija auditorijoje, Neįgalieji aukštojo mokslo sistemoje: kaip užtikrinti lygias galimybes studijuoti?.

Ypač gerai įvertinta šių mokymų dalis – praktinis seminaras Aktyvūs mokymo(si) metodai (4,9 balo iš 5), jį kolegoms rekomenduotų visi seminarą vertinę dalyviai.

Todėl visus naujus dėstytojus, neturėjusius galimybių sudalyvauti šiame seminare kovo mėnesį, maloniai kviečiame į papildomą užsiėmimą, kuris vyks balandžio 12 d., trečiadienį nuo 8:30 val.

Daugiau informacijos ir registracija į seminarą e. paštu  (registracija vyksta iki balandžio 7 d.)