Gyvybės mokslų centre pradedama vykdyti nauja Vilniaus universiteto iniciatyva – Mentorystė

Sukurta: 22 vasario 2018

Gyvybės mokslų centras (GMC), suburiantis savo studentus gražiame Saulėtekio slėnyje, tapo pirmasis akademinis padalinys, kuriame pradėta vykdyti vieninga Vilniaus universiteto Mentorystės veikla.

Studentai, siekiantys pagerinti savo akademinius ir asmeninius pasiekimus, norintys suprasti, kokios galimybės laukia pabaigus Universitetą, ieškantys vertingų patarimų planuojant profesinę ateitį, svajojantys įsitraukti į Universiteto mokslinę veiklą, dvejojantys dėl aukštesnės pakopos studijų pasirinkimo, dabar turės galimybę įgyvendinti savo tikslus ir uždavinius padedami patyrusių, sėkmingų, gebančių įkvėpti patarėjų – mentorių.

VU GMC studentams padeda 5 krypčių mentoriai:

• Mentorius dėstytojas rekomenduos iškilusių problemų sprendimo būdus, atvers platesnes galimybes Universitete.
  • Mentorius alumnas padės karjeros planavimo ir asmeninio tobulėjimo klausimais.
  • Mentorius studentas padės pagilinti žinias tam tikrame studijų dalyke.
  • Kaip ir anksčiau, akademinio padalinio Studijų skyriuje nuolat lauks akademinis konsultantas, kuris patars, kaip spręsti studijų metu kilusias individualias problemas.
  • VU SA kuratoriai padės įsilieti naujai įstojusiems studentams į Universiteto gyvenimą.

Kviečiame VU GMC studentus tapti Mentorystės dalyviais ir aktyviai bendrauti su fakulteto mentoriais! Jau galite registruotis.

Šios veiklos pradininkai Vilniaus universitete buvo TSPMI Alumni draugija, kurie nuo 2015 m. TSPMI bakalauro studijų studentams suteikė galimybę turėti savo patarėją - mentorių.

Daugiau informacijos apie VU Mentorystę Jums suteiks veiklos koordinatorė Inga Dundulytė el. paštu inga.dundulyte@cr.vu.lt arba telefonu +370 5 236 6010.