Dalyvauk „Universitetų vasaros iššūkyje“!

Sukurta: 01 gegužės 2017

universitetu vasaros issukisArtėjant vasarai, VU Sveikatos ir sporto centras kviečia Vilniaus universiteto bendruomenę – studentus, mokslininkus, dėstytojus, administraciją ir kitus darbuotojus – išmėginti save tarptautiniame tarpuniversitetiniame žaidime „Universitetų vasaros iššūkis“. Jis šiemet tęsis nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. Po projekto „VU Vasaros iššūkis“ sėkmės praėjusiais metais ir laimėtos nominacijos kaip vienos iš trijų geriausių akademinio sporto iniciatyvų Europoje šįkart tavęs laukia dar spalvingesnė bendruomeninė iniciatyva!

Vilniaus universiteto kvietimą varžytis sveikatingumo trasoje jau priėmė 9 aukštosios mokyklos: Kauno technologijos universitetas, Klaipėdos universitetas, Lietuvos edukologijos universitetas, Lietuvos sporto universitetas, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Mykolo Romerio universitetas, Trento universitetas (Italija), Vilniaus Gedimino technikos universitetas ir Vytauto Didžiojo universitetas.

„Universitetų vasaros iššūkis“ – tai linksmas vasarinis fizinės, psichologinės ir socialinės sveikatos skatinimo akademinėse bendruomenėse konkursas, kviečiantis palenktyniauti su savimi (palyginti savo rezultatus vakar, šiandien ir įveikti save rytoj), kolegomis (galbūt aplenkė dėstytojas arba studentas – nepasiduok!) ir kitų padalinių komandomis, universitetais bei šalimis. „Universitetų vasaros iššūkis“ – puiki galimybė išsiugdyti sveiką įprotį kasdien būti fiziškai aktyviu.

Prisijunk, dalyvauk, fiksuok savo fizinį aktyvumą ir prisidėk prie savo komandos sėkmės, kuriai svarbi net ir viena tavo aktyviai praleista minutė! Vasara – tai laikas, kai universitetuose šurmulys aptyla, koridorių arterijos praplatėja, dokumentų šūsnių spaudimas aprimsta ir gali skirti šiek tiek laiko sau. Tad kodėl gi jos nepraleidus aktyviai ilsintis, mėgaujantis savo kūnu ir didžiuojantis savimi, savo komanda ir akademinių bendruomenių spalvingumu?

Nuo birželio 1 d. projekto tinklalapyje tavęs lauks fizinio aktyvumo skaičiuoklė siurprizai ir prizai, konkursai ir straipsniai, universitetų fizinio aktyvumo grafikai, kvietimai į renginius ir linksmi video – užsuk!