Apie grįžtamojo ryšio svarbą – diskusija su geriausiais Vilniaus universiteto dėstytojais

Sukurta: 05 balandžio 2018

Vilniaus universitete tęsiamas popietės diskusijų - susitikimų su geriausiais 2017 m. Vilniaus universiteto (VU) dėstytojais ciklas. Šįkart visi studentai ir darbuotojai 2018 m. balandžio 10 d. 14.00 – 15.30 val. laukiami VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) A119 seminarų kambaryje, Saulėtekio al.5 pokalbiui tema „Grįžtamojo ryšio teikimo svarba ir formų įvairovė“. Renginio metu patirtimi dalinsis Gyvybės mokslų centro profesorė Edita Sužiedėlienė ir Komunikacijos fakulteto docentas Juozapas Blažiūnas.

Studentai ir mokslinė veikla

Ši diskusija – tai tęstinė susitikimų su geriausiais 2017 m. VU dėstytojais dalis. Prieš tai vykęs susitikimas buvo skirtas temai „Studentų įtraukimas į mokslinę veiklą: iššūkiai ir galimybės“.

Čia savo patirtimi dalijęsis Matematikos ir informatikos fakulteto profesorius Jonas Šiaulys atskleidė matematikos grožį ir mokslo kelio savitumą. Jo teigimu, matematika – kaip medis su daug atskirų šakų, kurios auga, pinasi, o kartais – ir nudžiūva. Todėl norint būti šios srities mokslininku ypač svarbu bazinės – neretai dar mokyklos suole įgyjamos – žinios, nes matematikai dažnai naudojasi metodais iš gretimų šakų. Kita vertus, tai kūrybingas mokslas, kuriam vienas pagrindinių iššūkio šaltinių – dabartinė darbo rinka: šios srities studentai gana anksti tampa paklausūs verslo darbdavių tarpe.

Tuo tarpu Medicinos fakulteto dėstytoja Agnė Kirkliauskienė susirinkusiesiems uždegančiai pristatė Studentų mokslinių draugijų (SMD) žavesį ir galimybes. Ji prasitarė, kad tiek mokslinėje veikloje apskritai, tiek SMD pagrindinis raktinis žodis – entuziazmas. Studentų užsidegimas neleidžia su jais nedirbti. Be to, Medicinos fakultete yra visa sistema, kaip pamažu įsijungiant į mokslinę veiklą kiekvienas gali pagrindinių studijų metu rinkti savo papildomą balą, kuris vėliau būtų pridedamas, stojant į rezidentūrą bei doktorantūrą.

- - - - - - - -

Norinčius dalyvauti balandžio 10 d. diskusijoje „Grįžtamojo ryšio teikimo svarba ir formų įvairovė“ kviečiame registruotis, užpildant anketą.

Daugiau informacijos:

El. p.