Kovą prasideda šeštasis „Arqus Café“ etapas!

Sukurta: 15 vasario 2023

COLOURBOX50234676„Arqus Café“ komanda ieško dėstytojų bei kviečia registruotis į šeštąjį kartą vyksiančią kavinę. „Arqus Café“ – tai virtuali aplinką, kurioje „Arqus“ aljanso studentai nedidelėmis grupelėmis gali lavinti savo užsienio kalbų įgūdžius jaukioje aplinkoje su kompetentingu dėstytoju.

Šeštąjį kartą kavinė veiks nuo 2023 m. kovo 13 d. iki birželio 30 d. Šiuo metu studentai iš visų „Arqus“ aljanso universitetų galės nuotoliniu būdu drauge tobulinti kalbos įgūdžius. Tai – puiki galimybė studentams plėsti savo kalbos ir kultūros žinias neformaliu būdu bei kartu su kitais, besimokančiaisiais kalbų. Nors dalyvauti gali visų kalbos lygių studentai, rekomenduojama mokėti kalbą A2/B1 lygiu.

Kalba, kuria bus vedami „Arqus Café“ užsiėmimai, turėtų būti dėstytojų gimtoji arba pirmoji. Užsiėmimus ves vienas arba du dėstytojai. Jie neprivalo turėti mokymo patirties, nes tai nėra kalbos kursai, o atviras pokalbio formatas. Norintiems pasidalyti savo žiniomis ir padėti kitiems tobulinti kalbos įgūdžius tereikia užpildyti šią formą ir tapti „Arqus Café“ dėstytojais!

Valandos trukmės kavinės susitikimai vyksta kartą per savaitę, o atrinkti dėstytojai gali siūlyti jiems patogų ir tvarkaraštį atitinkantį užsiėmimų laiką. Dėstytojams taip bus surengtas parengiamasis seminaras. Jiems bus suteiktas dalyvavimo pažymėjimas su išsamiai aprašyta jų veikla.

Registracijos forma dėstytojams: https://forms.gle/nx5d8uFq6aR7C2Si7

Kontaktiniai asmenys: Roma Kriaučiūnienė () ir Orinta Gerikaitė ()