Integruotų pamokų reklamjuostė

Utenos švietimo centras ir Europos socialinio fondo agentūra 2010 m. lapkričio 25 d. pasirašė 24 mėnesių trukmės projekto Nr.VP1-2.2-ŠMM-05-K-01-103 „Inovatyvių mokymosi programų rengimas Utenos savivaldybėje plėtojant socialinę partnerystę“ sutartį. Šis projektas įgyvendina Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 2 prioriteto „Mokymosi visą gyvenimą“ 2 uždavinį – gerinti mokymosi visą gyvenimą paslaugų kokybę.

Projekto tikslas: plėtojant socialinę partnerystę Utenos savivaldybėje, rengti inovatyvias mokymo(si) programas, orientuotas į mokinių bendrųjų kompetencijų ugdymą bei dalintis patirtimi su kitomis savivaldybėmis.

Projekto uždaviniai:

• Parengti inovatyvias programas mokinių mokymui(si) netradicinėse aplinkose;
  • Įtraukti inovatyvias mokymo(si) programas į mokyklose formuojamą ugdymo turinį, kaupti medžiagą apie gerąją patirtį;
  • Vykdyti mokymus projekto dalyviams apie inovatyvių programų įgyvendinimą, organizuoti gerosios patirties dalinimąsi su kitomis savivaldybėmis.

PLAČIAU