10-oji matematikos ir informacinių technologijų mokytojų tarptautinė metodinė – praktinė konferencija

KVIETIMAS

2013 m. vasario mėn. 18 d. 10.00 val.

Šiaulių Didždvario gimnazijos aktų salė

(Vilniaus g. 188, Šiauliai)

Tarptautinės metodinės–praktinės konferencijos organizatoriai mokinių kūrybinio mąstymo ugdymo matematikos ir informacinių technologijų pamokose praktinės patirties apibendrinimui nustatė šias problemines temas:

• Pokyčiams palankios ugdymosi aplinkos įtaka kūrybiškumui ir mokymosi sėkmei.
  • Mokomųjų dalykų integracinių ryšių su kitomis disciplinomis įtaka mokinių kūrybiniam mąstymui.
  • Kūrybinio ir loginio mąstymo ugdymo, naujų idėjų generavimo metodai matematikos ir IKT pamokose.
  • Mokymo(si) strategijų, plėtojančių mokinių kūrybiškumą, kritinį mąstymą, problemų sprendimą taikymas.
  • Kūrybiniai ir aktyvūs mokytojo darbo metodai su mokiniais.
  • Edukaciniai projektai ir ilgalaikiai kūrybiniai namų darbai – mokinių mokymosi mokytis kompetencijų ir kūrybiškumui plėtoti.
  • Moderni pamoka – mokinių kūrybiškumo skleidimosi galimybė.
  • Mokytojų parengtų mokymosi priemonių, pritaikytų kūrybiškumo ir kritinio mąstymo ugdymui pristatymas.
  • Pusiausvyros tarp žinių perteikimo ir konsultavimo, vadovavimo ir lyderiavimo, stebėsenos ir priežiūros siekimas.

Darbo formos: pranešimai, stendiniai ir videopranešimai, diskusijos.

Programa

Dalyvio anketa