Mokslo komitetas
Pirmininkas:
doc. dr. Ramūnas Aleksiejūnas (Fizikos fakultetas)
Pirmininko pavaduotoja:
doc. dr. Justina Poškienė (Istorijos fakultetas)
Nariai:
prof. dr. (HP) Dainora Pociūtė-Abukevičienė (Filologijos fakultetas)
prof. dr. Ramūnas Birštonas (Teisės fakultetas)
vyriaus. m. d. dr. (HP) Saulius Klimašauskas (Gyvybės mokslų centras)
prof. dr. Andrius Šuminas (Komunikacijos fakultetas)
prof. dr. (HP) Janina Tutkuvienė (Medicinos fakultetas)
prof. dr. Darijus Veteikis (Chemijos ir geomokslų fakultetas)
prof. dr. (HP) Julius Žilinskas (Matematikos ir informatikos fakultetas)
Lukas Stakėla (Fizikos fakultetas - studentų atstovas)
Daniel Šematovič (Filosofijos fakultetas – studentų atstovas)
Mokslo komiteto 2023-2024 metų darbo planas
SEKRETORĖ
Diana Razinskaitė
Universiteto g. 3, 231 kab.
LT-01513 Vilnius
+370 5 268 7011
Studijų komitetas
Pirmininkas:
doc. dr. Nerijus Šepetys (Istorijos fakultetas)
Pirmininko pavaduotoja:
Julija Jarutytė (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas – studentų atstovė)
Nariai:
vyriaus. m. d. dr. Daiva Baltriukienė (Gyvybės mokslų centras)
prof. dr. Justinas Čeponkus (Fizikos fakultetas)
doc. dr. Indrė Isokaitė-Valužė (Teisės fakultetas)
doc. dr. Antanas Kairys (Filosofijos fakuletetas)
doc. dr. Ilona Kiaušienė (Kauno fakultetas)
prof. dr. Renata Macaitienė (Šiaulių akademija)
doc. dr. Martynas Manstavičius (Matematikos ir informatikos fakultetas)
prof. dr. Viktoras Masevičius (Chemijos ir geomokslų fakultetas)
prof. dr. Vytautė Pečiulienė (Medicinos fakultetas)
prof. dr. Saulius Ročka (Medicinos fakultetas)
doc. dr. Deividas Šlekys (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas)
doc. dr. Vilma Zubaitienė (Filologijos fakultetas)
Viktorija Milko (Filologijos fakultetas - studentų atstovė)
Klėja Merčaitytė (Komunikacijos fakultetas – studentų atstovė)
Justas Lebedevas (Fizikos fakultetas – studentų atstovas)
SEKRETORĖ
Inga Steiblytė
Universiteto g. 3, 222 kab.
LT-01513 Vilnius
+370 5 268 7012
Kokybės ir plėtros komitetas
Pirmininkė:
prof. dr. Virginija Jurėnienė (Kauno fakultetas)
Pirmininkės pavaduotojas:
doc. dr. Arūnas Mickevičius (Filosofijos fakultetas)
Nariai:
prof. dr. (HP) Aldona Beganskienė (Chemijos ir geomokslų fakultetas)
prof. dr. (HP) Mindaugas Bloznelis (Matematikos ir informatikos fakultetas)
prof. dr. Greta Drūteikienė (Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas)
prof. dr. Eugenijus Gefenas (Medicinos fakultetas)
prof. dr. Robertas Grigalaitis (Fizikos fakultetas)
prof. dr. Tadas Gudaitis (Verslo mokykla)
asist. dr. Gintas Karalius (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas)
prof. dr. Rimvydas Laužikas (Komunikacijos fakultetas)
vyriaus. m. d. dr. Mindaugas Zaremba (Gyvybės mokslų centras)
Simonas Granskas (Teisės fakultetas – studentų atstovas)
Gabrielė Kasperaitė (Matematikos ir informatikos fakultetas – studentų atstovė)
Martyna Pikelytė (Komunikacijos fakultetas – studentų atstovė)
Kokybės ir plėtros komiteto 2023-2024 metų darbo planas
SEKRETORIUS
Linas Gelūnas
Universiteto g. 3, 352 kab.
LT-01513 Vilnius
+370 5 268 7063