Direktorius (-ė) Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute

Sukurta: 30 balandžio 2024

Skelbiamas konkursas Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto direktoriaus (-ės) pareigoms užimti

Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto direktorių (-ę) Vilniaus universiteto Statuto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto nuostatų nustatyta tvarka slaptu balsavimu renka Instituto taryba ir teikia skirti Rektoriui.

Konkurse į Direktoriaus (-ės) pareigas gali dalyvauti asmenys, atitinkantys kamieninio padalinio vadovui Vilniaus universiteto statuto 28 straipsnio 4 punkte keliamus reikalavimus: turintys mokslo daktaro laipsnį, turintys pedagoginės ir vadybinės patirties, Direktoriaus (-ės) pareigų kadencijos pirmąją dieną dar nepasiekę įstatymų nustatytos pensinio amžiaus ribos.

Direktoriaus (-ės) kadencijos trukmė: 5 metai.

Direktoriaus (-ės) pareigybės tarnybinis atlyginimas: 5411,20 Eur (neatskaičius mokesčių) bei papildomos priemokos ir premijos pagal Vilniaus universitete galiojančią atlygio sistemą.

Pretendentas (-ė) Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto direktoriaus (-ės) pareigoms užimti Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto rinkimų komisijai turi pateikti šiuos dokumentus:

• laisvos formos prašymą dalyvauti konkurse
  • asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją
  • pretendento (-ės) gyvenimo aprašymą, kuriame būtina nurodyti turimą pedagoginę ir vadybinę patirtį
  • pretendentui (-ei) suteiktą mokslo laipsnį patvirtinančio dokumento kopiją
  • pretendento (-ės) veiklos, jį išrinkus Direktoriumi (-e), programą (iki 2 psl.)
  • kitus dokumentus, kurie, pretendento (-ės) nuomone, galėtų būti svarbūs dalyvaujant konkurse

Dokumentų priėmimas vyksta iki 2024 m. gegužės 20 d., 16:30 val.

Dokumentus kviečiame teikti adresu Vokiečių g. 10, Vilnius, 207 kabinete darbo dienomis nuo 9 val. iki 16:30 val. arba išsiųsti paštu (adresu: Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto rinkimų komisijai Vokiečių g. 10, Vilnius LT-01130). Svarstomi tik dokumentai, gauti iki skelbime nurodyto termino. Gautus dokumentus turi patvirtinti instituto rinkimų komisija, o patvirtinimas pretendentui išsiunčiamas elektroniniu paštu.

Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto direktoriaus (-ės) rinkimų organizavimo grafikas:

• Pareiškinių dokumentų pateikimas – iki 2024 m. gegužės 20 d., 16:30 val.
  • Kandidatų prisistatymas ir debatai – 2024 m. gegužės 27–31 d. savaitę (tiksli data bus patvirtinta gavus pretendentų dokumentus).
  • Direktoriaus rinkimų data – 2024 m. birželio 11 d.; per vieną darbo dieną Rinkimų komisija Instituto interneto svetainėje paskelbia direktoriaus (-ės) rinkimų rezultatus.

Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto rinkimų komisija:

• Benas Putrimas (pirmininkas), el. paštas , tel. nr. +370 686 55 851
  • Dr. Simas Čelutka
  • Julius Janulevičius (studentų atstovas)

Pridedami dokumentai:
Vilniaus universiteto statutas
Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto nuostatai
Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto tarybos darbo reglamentas