Skelbiamas Meilės Lukšienės premijos konkursas

2018-06-26 09:21

Premijos tikslas – paskatinti habil. dr. Meilės Lukšienės iškeltų Lietuvos kultūros ir švietimo idėjų įgyvendinimą ir įvertinti ryškiausius edukologijos, kultūrologijos ir lituanistikos mokslinių tyrimų ir eksperimentinės (kultūrinės, socialinės) plėtros darbus Lietuvoje.

Premija gali būti skiriama pavieniam mokslininkui / dėstytojui / tyrėjui arba jų kolektyvui.

Meilės Lukšienės premijos konkursui priimami iki 2018 m. rugsėjo 15 d. 16 val.

Kandidatus Premijai gauti gali siūlyti Lietuvos aukštųjų mokyklų senatai, akademinės tarybos ir / ar mokslinių tyrimų institutų mokslo tarybos, mokslininkų asociacijos.

Premijai gauti pateikiami šie dokumentai:

1. Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (toliau – MTEP) darbas(-ai) – 2 egz.
  2. Siūlymas skirti Meilės Lukšienės premiją, užpildytas pagal šių Nuostatų priedą.
  3. Aukštosios mokyklos senato, akademinės tarybos, mokslinių tyrimų instituto mokslo tarybos, mokslininkų asociacijos posėdžio protokolo išrašas arba iškilaus mokslininko rekomendacija. Išraše ar rekomendacijoje turi būti MTEP darbo ir autoriaus (-ių) kūrybinio indėlio įvertinimai ir argumentuotas pristatymas.
  4. MTEP darbo autoriaus (-ių) spausdintų mokslo darbų sąrašas.
  5. MTEP darbo autoriaus (-ių) gyvenimo ir mokslinės veiklos aprašymas.

Darbai priimami Lietuvos mokslu akademijoje, 310 kab. (Gedimino pr. 3, 01103 Vilnius). Informacija tel.: (8 5) 261 9118, 8683 61990, e. p. a.bagdonaviciene@lma.lt.

Daugiau informacijos: http://www.lma.lt/meiles-luksienes-premijos-konkursas.