Programos „BiodivERsA” ir Belmonto forumo bendras 2017-2018 m. kvietimas

2017-10-25 09:43

Paskelbtas programos „BiodivERsA“ ir Belmonto forumo kvietimas teikti paraiškas. Kvietimo tematika – „Bioįvairovės ir paslaugų ekosistemoms scenarijai“ (angl. „Scenarios of biodiversity and ecosystem services“).

Kvietime išskiriami šie prioritetai:

– Bioįvairovės scenarijų ir paslaugų ekosistemoms  sukūrimas ir taikymas įvairiu mastu naudojant daugialypius sprendimus (angl. „Development and application of scenarios of biodiversity and ecosystem services across spatial scales of relevance to multiple types of decisions”).

– Dėmesys bioįvairovės ir paslaugų ekosistemų  daugialypiškumui bioįvairovės scenarijuose (angl. „Consideration of multiple dimensions of biodiversity and ecosystem services in biodiversity scenarios”).

Pareiškėjų dėmesiui: atvertas 2017–2018 m. kvietimo teikti paraiškas partnerių paieškos tinklalapis. Jame tyrėjai gali skelbti informaciją apie juos dominančias ekspertines sritis ir kompetencijas bei susipažinti su tuo, kuo domisi jų kolegos, ieškodami partnerių teikti paraišką ir vėliau, sėkmės atveju, įgyvendinti projektą.

Galutinis terminas: trumposios paraiškos anglų kalba teikiamos iki 2017 m. gruodžio 1 d.

Galimi pareiškėjai: Tarptautinį mokslo projektą gali vykdyti tarptautinis konsorciumas, kuriame yra ne mažiau kaip 3 institucijos iš 3 skirtingų kvietime dalyvaujančių valstybių.

Siekdami gauti Lietuvos mokslo tarybos finansavimą, paraišką gali teikti projekto vykdytojai (-as) kartu su vykdančiąja institucija. Vykdančioji institucija turi būti Lietuvos mokslo ir studijų institucija, kuri įtraukta į Švietimo ir mokslo institucijų registrą. Projekto vadovas turi būti mokslininkas.

Paraiškų teikimo tvarka: Paraiškų priėmimas ir vertinimas vyksta dviem etapais. Pirmajame etape pareiškėjai teikia trumpąsias paraiškas, o atrinktas paraiškas prašoma papildyti antrajame etape pateikiant išsamiąsias.

Trumpųjų paraiškų priėmimas  programos elektroninėje sistemoje vyksta iki 2017 m. gruodžio 1 d.

Išsamiųjų paraiškų pateikimo programos elektroninėje sistemoje terminas – 2018 m. kovo 9 d.

Daugiau informacijos: http://www.lmt.lt/lt/kvietimu-kalendorius/kvietimas/406.html

Išsamesnę informaciją VU Mokslo ir inovacijų departamente teikia:

Anzelma Ūselienė, tel. (8 5) 268 7067, e. p. anzelma.useliene@cr.vu.lt ir

Ana Raišienė, tel. (8 5) 268 7165, ana.raisiene@cr.vu.lt.