Kviečia jungtis prie komandos …

Komanda www.vaizdopamokos.lt yra užsibrėžusi įgyvendinti ambicingą tikslą – įrašyti vaizdo pamokų ciklą, skirtą 11-12 klasių matematikos kursams.

Siekdami, kad ruošiamos pamokos būtų veiksmingos, kviečiame Lietuvos matematikos mokytojų asociacijos narius bendradarbiauti ir prisidėti kuriant ir sudarant pamokų planą bei ruošiant jų vaizdinį turinį.

Planuojamų kursų apimtis yra apie 120-150 pamokų kiekvienam. Medžiaga bus patalpinta nemokamose interneto prieigose.

Pasitelkiant geriausių mokytų patirtį bus siekiama išlyginti švietimo sistemos spragas, kad kiekvienas mokinys, nesvarbu, ar gyvenantis mažoje kaimo vietovėje, ar esantis užsienyje, galėtų susipažinti su geriausia gimnazijų bei mokyklų mokytojų dėstoma medžiaga.

Prie projekto įgyvendinimo kviečiame prisidėti matematikos mokytojus metodininkus ir mokytojus ekspertus. Bendradarbiaujant su jais bus paruoštas mokymosi planas, aptarta ir suderinta lanksčiausia bei veiksmingiausia dėstymo metodika, įrašytos numatytos vaizdo pamokos.

Svarbi informacija:

• planuojama projekto įgyvendinimo pabaiga 2013 m. rugpjūčio mėn.,
  • vidutinė vienos vaizdo pamokos trukmė – apie 5-10 min.,
  • įrašyti vieną pamoką užtrunka apie 40-60 min.

Kadangi projekto „produktas“ bus platinamas nemokamai, įsilieti į projekto komandą kviečiame savanoriškais pagrindais.

Kreiptis į Gintarą Lukoševičių

gintaras@vaizdopamokos.lt