Europos statistikos konkursas

Prasidėjo registracija į šeštąjį kartą vyksiantį Europos statistikos konkursą!

Europos statistikos konkursas orientuotas į vyresniųjų klasių mokinius, kurie, subūrę komandas, spręs statistikos užduotis. Konkurso tikslas – ugdyti statistinį mokinių raštingumą ir skatinti mokytojus naudotis nauja mokomąja medžiaga, paremta oficialiąja statistika.

Konkursą sudarys du etapai: nacionalinis ir Europos. Nacionaliniame etape mokiniai varžysis su bendraamžiais savo šalyje – atliks nacionalinio etapo užduotis. Geriausios komandos pateks į Europos etapą, kuriame atstovaus Lietuvai ir kurs vaizdo įrašus pasirinkta statistine tema.

Daugiau informacijos apie konkursą ir jo taisykles rasite čia. Šių metų prizinio fondo vertė – daugiau nei 5 tūkst. eurų.

Registruotis į 2023 m. Europos statistikos konkursą galima paspaudus šią nuorodą.

Kilus klausimų, susijusių su 2023 m. Europos statistikos konkursu, kreipkitės el. paštu ESC-LT@stat.gov.lt.