Kvietimas į dalykinį ir metodinį seminarą

Nemokamas nuotolinis seminaras 11–12 klasių matematikos mokytojams vyks 2021-08-24 „Teams“ platformoje.

PRISIJUNGIMO NUORODA čia <<< .

Esant poreikiui dalyviai gaus Lietuvos matematikos mokytojų asociacijos patvirtintą elektroninę pažymą apie dalyvavimą seminare.

Seminaro dalyvio registracijos nuoroda čia <<<

Seminaro tikslas: plėtoti dalykines, mokinių pasiekimų ir pažangos vertinimo, ugdymosi aplinkų kūrimo, asmeninio tobulėjimo ir mokėjimo mokytis kompetencijas.

DALYKINIO IR METODINIO SEMINARO „APIE PAGALBĄ ABITURIENTAMS RENGIANTIS MATEMATIKOS BRANDOS EGZAMINUI“ PROGRAMA

09.00–09.10 val. Organizatorių sveikinimo žodis.

Regina Rudalevičienė, LMMA prezidentė

Dalė Mališauskienė, seminaro moderatorė

09.10–11.10 val. „2021 m. matematikos brandos egzamino apžvalga“.

Pranešėjas – Antanas Apynis, Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos matematikos mokytojas ekspertas, matematikos egzamino užduočių vertinimo komisijos pirmininkas.

Pranešėjas pasidalins savo įžvalgomis ir mintimis, kurios kilo vertinimo metu nagrinėjant įvairius kandidatų uždavinių sprendimus bei atsakymus, aptars vertinimo instrukcijoje nenurodytus uždavinių sprendimo būdus.

11.10–12.00 val. „Kas lemia gerus (puikius) egzamino rezultatus?“

Pranešėja – Odeta Stanevičienė, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija, matematikos mokytoja ekspertė.

Pranešėja supažindins su LMMA projekte rengiama  skaitmenine medžiaga „Ruoškimės matematikos VBE – prisiminkime, pakartokime, apibendrinkime”, aptars pagrindinius kriterijus, kurie lemia gerus arba labai gerus egzamino rezultatus ir pasidalins patirtimi, kaip sekėsi  abiturientams  naudotis šia medžiaga ruošiantis egzaminams.

12.00–13.00 val. Pertrauka

13.00–15.00 val. „Kaip pasiruošti matematikos vaizdo pamokų kūrybai ir naudojimui?“

Pranešėja – Drąsutė Jatkonienė, vaizdo pamokų pradininkė, matematikos mokytoja ekspertė.

Pranešėja patars, kaip kūrybiškai naudotis Lietuvos matematikos mokytojų asociacijos projekto vaizdo pamokomis (www.vaizdopamokos.lt), kaip vaizdo pamokas kurti patiems, kokius įrankius ir priemones geriausia naudoti. Sukurkime mokyklą be sienų – tai mokytojos Drąsutės svajonė.

15.00–16.00 val. Mokytojų pasisakymai, diskusija, apibendrinimas.

Kviečiame abiturientų mokytojus pasidalinti matematikos mokymo gerąja patirtimi.

Prašome norinčius pasisakyti iki rugpjūčio 9 d. registruotis (nurodanti savo vardą, pavardę, tikslų mokyklos pavadinimą) el. paštu lmma.abiturientai@gmail.com .