Viešos konsultacijos abiturientams ir jų mokytojams

Startuoja LMMA projektas „Abiturientų ir jų mokytojų matematinių kompetencijų plėtojimas parengiant, taikant ir naudojant skaitmeninę matematikos mokymo(si) medžiagą“.

Dvi mokytojų-praktikų ir Vilniaus universiteto dėstytojų komandos rengs Skaitmeninę medžiagą „Ruoškimės matematikos VBE – prisiminkime, pakartokime, apibendrinkime” (toliau Skaitmeninė medžiaga).

Skaitmeninė medžiaga padės susisteminti ir apibendrinti dviejų vidurinio ugdymo matematikos sričių  „Geometrija“ ir „Kombinatorika, tikimybės ir statistika“ turinį. Bus parengti teminiai video įrašai, iliustruojantys Skaitmeninę medžiagą. Paruošta medžiaga atitiks matematikos valstybinio brandos egzamino programą ir bus recenzuota Vilniaus universiteto mokslininkų.

VIEŠOS KONSULTACIJOS  vyks ketvirtadieniais nuotoliniu būdu.

Pradžia 17.00 val.

Prisijunkite naudodami kompiuterį arba mobiliojo įrenginio programėlę.

Konsultacijų tvarkaraštis

2021 balandžio 29 d. – „Geometrija: teorija, faktai, principai, metodai“

2021 gegužės 6 d. – „Planimetrijos uždaviniai“

2021 gegužės 13 d. – „Stereometrijos uždaviniai“