LMMA konferencija „MATEMATIKA ir ŠVIETIMAS“

Gerbiamas asociacijos narį !
Kviečiame į LMMA konferenciją „MATEMATIKA ir ŠVIETIMAS“, kuri vyks 2018 m. gruodžio 28 d. 10.00 val. Vilniaus  universitete (Matematikos ir Informatikos fakultetas, Naugarduko g. 24, LT-03225, Vilnius).
Registracija:  9.00 – 9.45 val.
Trukmė: 10.00 – 14.00 val.
 Konferencijos tikslas: priimti atnaujintus LMMA įstatus (LMMA istatai_PROJEKTAS_2018-11-14); sutelkti matematikos mokytojus skleisti savo gerąją patirtį; siekti, kad mokslininkai, dėstytojai ir verslo atstovai pasidalintų savo įžvalgomis matematikos srityje; skatinti bendradarbiavimą.

Norintiems dalyvauti konferencijoje  > REGISTRACIJA <. Pažymėjimo kaina 1 euras.

Programos PROJEKTAS

Kviečiame svarstyti LMMA įstatų projektą. Siūlymus ir pastabas siųskite iki 2018 m. gruodžio 14 d. adresu Maryte.Skakauskiene@smm.lt

Taip pat kviečiame susipažinti su vizijai Mokykla 2030 skirta svetaine https://www.mokykla2030.lt/. Joje galite rasti Bendrųjų ugdymo programų atnaujinimo gaires ir kitą aktualią informaciją.

Su geriausiais linkėjimais LMMA valdyba