Kviečiame dalyvauti tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2018“

Lietuvos matematikos mokytojų asociacijos iniciatyva vasario 2 d. VU Matematikos ir informatikos fakultete įvyko tarptautinio matematikos konkurso Kengūra uždavinių 1-8 klasėms sprendimo seminaras. VU Matematikos ir informatikos dr. Juozas Mačys papasakojo, kaip spręsti Kengūros konkurso 1-4 kl. uždavinius. 5-6 kl. Kengūros uždavinius sprendė matematikė Ugnė Šiurienė. Kaip spręsti Kengūros konkurso 7-8 kl. uždavinius mokė VU dr. doc. Romualdas Kašuba.

Seminaras sulaukė mokytojų susidomėjimo – į seminarą atvyko 50 dalyvių. Tikimės, kad seminaras padės mokytojams sudominti mokinius uždavinių sprendimu ir paskatins mokinius ruoštis Kengūros konkursui, kuris vyks kovo 15 d.

KVIEČIAME DALYVAUTI!

Seminaro dalyviai pažymą apie dalyvavimą seminare gali rasti tarptautinio matematikos konkurso Kengūra internetinėje svetainėje www.kengura.lt