Seminaras-diskusija

Lietuvos mokinių pasiekimai tarptautiniuose IEA TIMSS ir OECD PISA ir nacionaliniuose tyrimuose – esama situacija ir perspektyva

Siekdami numatyti ir pasiūlyti veiksmus, kaip gerinti mokinių pasiekimus, Lietuvos matematikos mokytojų asociacija ir VU Pedagogikos centras organizuoja Lietuvos mokinių pasiekimų IEA TIMSS ir OECD PISA tarptautinių tyrimų ir nacionalinių tyrimų rezultatų pristatymą ir matematikos mokytojų diskusiją.

Pristatymas ir diskusija vyks 2017 m. balandžio 12 d. Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto patalpose (Naugarduko g. 24, Vilnius).

Registracijos pradžia 9 val.

Kviečiame dalyvauti užpildant anketą LMMA svetainėje iki š. m. kovo 30 d.

Renginio dalyviai galės gauti VU Pedagogikos centro pažymėjimą, kurio kaina 1€, arba atsispausdinti LMMA svetainėje įdėtą pažymą apie dalyvavimą. PROGRAMA.