Vienuoliktoke, tapk Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklos studentu!

2016 m. rugsėjo 22 d. (ketvirtadienį) 14.00–15.00 val.

„Mokytojo TV“ kviečia stebėti tiesioginę vaizdo transliaciją

„Vienuoliktoke, tapk Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklos studentu!“

Transliacijos metu bus galima tiesiogiai užduoti klausimus, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti Albinai Vilimienei el. paštu albina.vilimiene@upc.smm.lt, tel. (8 5) 210 9830.

Transliacijoje kviečiami dalyvauti Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 10–11 (II–III gimnazijos) klasių mokiniai, jų tėvai, matematikos mokytojai.

Transliacijos tikslas – pristatyti mokymosi galimybes Lietuvos jaunųjų matematikų mokykloje: priėmimo sąlygas, programos turinį, programos turinio dermę su tiksliųjų ir inžinerinių mokslų studijų programomis.

Dalyviai (vaizdo transliacijų salėje):

• dr. Edmundas Mazėtis, Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto mMatematikos ir informatikos metodikos katedros vedėjas,

• dr. Antanas Apynis, Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklos tarybos pirmininkas,
  • dr. Eugenijus Stankus, Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklos tarybos pirmininko pavaduotojas,
  • Albina Vilimienė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus Gamtos, tiksliųjų mokslų ir technologijų poskyrio vedėja.

Transliacijos programa:

14.00–14.10 val. Bendras įvadas, dalyvių pristatymas.

14.10–14.40 val. Dalyvių pasisakymai.

14.40–15.00 val. Atsakymai į klausimus.

Diskusija, prisijungusiųjų prie tiesioginės vaizdo transliacijos nuomonių, klausimų, įžvalgų pateikimas.