Kviečiame registruotis

Kviečiame registruotis į Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra 2016“ grupę „Ekspertas“

2016 skelbimas ekspertui

APIE AMŽIAUS GRUPĘ „EKSPERTAS“

Į amžiaus grupę „Ekspertas“ kviečiami dalyvauti visi matematikos ir galvosūkių entuziastai, jau baigę mokyklą.

Dalyvavimas grupėje „Ekspertas“ vyks „online“ režimu. Tam reikės kompiuterio ir interneto ryšio.

Svetainėje www.kegura.lt rasite 2015 metais vykusio konkurso užduotis – susipažinkite ir pasitreniruokite.

KONKURSO DATA IR LAIKAS

2016 m. kovo 17 d., pradžia 19.00 (Lietuvos laiku), trukmė – 90 min.

Dieną prieš konkursą dalyviams priminsime konkurso datą ir laiką registracijos formoje nurodytu el. pašto adresu.

REGISTRACIJA

Registruotis galite užpildydami registracijos formą, kurią rasite adresu www.ekspertas.kengura.lt

Registraciją vykdysime iki š. m. kovo 1 d. (imtinai).

DALYVIO MOKESTIS

Dalyvio mokestis – 2 eurai.

Pinigus į žemiau pateiktą banko sąskaitą reikia pervesti iki š. m. kovo 1 d. (imtinai).

Banko sąskaitos nr. LT10 7044 0600 0136 9752

AB SEB bankas, banko kodas 70440