Konkursas smalsiems tiksliukams, besimokantiems vokiečių kalbos

Konkursas – „Vokiečių kalba smalsiems tiksliukams“ – Lietuvoje vyksta jau nuo 2010 metų ir yra įtrauktas į LMNŠC Lietuvos mokinių dalykinių olimpiadų, konkursų ir kitų renginių grafiką.

Informaciją apie konkursą rasite projekto interneto svetainėje www.goethe.de/lietuva/hk.

Konkurso užduotys – 10-ies klausimų viktorina vokiečių kalba (klausimai suformuluoti labai paprastai, bet jei reikės pagalbos, Jums visada padės Jūsų mokyklos vokiečių kalbos mokytoja/s) ir tyrimų projektas iš vieno iš STEM dalykų, pateiktas lietuvių kalba.

Sudalyvavę tik internetinėje viktorinoje gali laimėti dovanų čekį knygoms, o sudalyvavę viktorinoje ir pateikę projektą gali patekti į finalą, kuriame pristatys savo projektus komisijai ir turės galimybę laimėti pagrindinį prizą – stipendiją dviejų savaičių kursams Vokietijoje 2016 m. vasarą. Šiuose kursuose mokiniai galės tobulinti savo vokiečių kalbos žinias ir mėgautis įvairiapuse programa. Jie aplankys įvairias tyrimų institucijas, universitetų laboratorijas, gamtos mokslų ir technikos muziejus.