Projekto sklaida Zarasuose

2015 spalio 28 d. vyko dar vienas projekto seminaras Zarasuose, į kurį užsiregistravo ne tik Zarasų krašto mokytojai, bet ir asociacijos nariai iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Šiaulių, Širvintų ir Utenos. Seminare buvo ne tik pristatoma projekto metodinė medžiaga, bet ir nagrinėjami probleminiai klausimai, kurie kyla matematikos mokytojui ugdant mokinių kombinatorikos, tikimybių teorijos ir statistikos dalykinius gebėjimus. Dr. E. Stankus (VU) aptarė aktualius bendrojo lavinimo mokykloje stochastikos teorinius aspektus. Mokytoja ekspertė P. Grebeničenkaitė (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija) pasidalino praktine patirtimi ir supažindino su šios srities uždavinių sprendimo metodikos ypatumais. Seminare buvo skiriama laiko diskusijoms ir atsakymams į mokytojų iškeltus klausimus.

Tikimės, kad Lietuvos matematikos mokytojų asociacijos inicijuojama metodinė veikla padės matematikos mokytojams sėkmingiau organizuoti matematinį ugdymą.