Kvietimas dalyvauti projekte „Matematikos metodika: retrospektyvos ir aktualijos“

Lietuvos matematikos mokytojų asociacija (toliau – LMMA) 2016 metais ruošiasi paminėti savo veiklos 25-metį. Todėl yra svarbu visapusiškai permąstyti asociacijos veiklą, matematikos ugdymo metamorfozes ir aktualijas. Vykdydami šį projektą norime įsivertinti asociacijos veiklą, susijusią su metodinės medžiagos matematikos mokytojams rengimu: peržiūrėti asociacijos išleistą metodinę medžiagą ir ją pritaikyti šiuolaikiniam mokymui, pagerbti asociacijos metodinio darbo pradininkus o taip pat įtraukti į savo veiklas jaunus matematikos mokytojus. Projektu apjungsime trijų kartų mokytojų – asociacijos įkūrėjų, dabar aktyviai veikiančių metodinės medžiagos rengime ir pradedančių dirbti mokytojų – veiklą.

Daugiau skaitykite čia .

Kviečiame dalyvauti atrankoje į projekto metodinės medžiagos rengimo ekspertų grupę. Projektas vyks 2015 m. birželio – spalio mėnesiais.

Ekspertų grupę sudarys ne mažiau kaip 20 šalies mokytojų, kurie iki 2015 m. birželio 10 d. pateiks paraišką el. adresu lmma.projektai@gmail.com

Paraiška ekspertų grupei

Atranką į ekspertų grupę vykdys projekto vykdytojų grupė.

LMMA valdyba