Kai filologija neišsitenka savo kailyje

17.00–18.00 | S. STANEVIČIAUS KIEMAS | VU Filologijos fakultetas

Tai pokalbis apie filologiją – pažįstamą ir neatpažįstamą, neatitolstančią nuo ištakų ir siūlančią intriguojantį žvilgsnį į ateitį. Jo dalyviai pasidalins, kokiais gyvenimo keliais alumnus gali nuvesti filologijos studijos, ir aptars, kodėl filologai vis dažniau neišsitenka savo kailyje ir imasi neįprastų, disciplinų ribas peržengiančių temų. Drauge tai puiki proga alumnams sugrįžti į mažai kam žinomą universiteto erdvę Filologijos fakultete – neseniai atsinaujinusį Simono Stanevičiaus kiemelį.

Pokalbyje dalyvauja Filologijos fakulteto bendruomenės nariai: šiuolaikinę motinystę, tėvystę ir migraciją tirianti profesorė Eglė Kačkutė-Hagan, kalbininkas, universaliosios gramatikos tyrėjas, išskirtinis profesorius Axelis Holvoetas, psicholingvistikos tyrėja docentė Laura Vilkaitė-Lozdienė ir alumnė, rašytoja, universiteto partnerystės docentė Giedrė Kazlauskaitė.

Moderuoja universiteto alumnė, žurnalistė Živilė Kropaitė.