Kursiokų susitikimai

17.00–18.30 | DIDYSIS KIEMAS

Festivalio metu skirsime ypatingą laiką tinklaveikai – tai puiki galimybė atnaujinti senas pažintis ir užmegzti naujas draugystes. Šis renginys – unikali proga susitikti su savo buvusiais kurso draugais, prisiminti studijų laikus ir užmegzti ryšius su kitais Vilniaus universiteto alumnais, dalyvaujančiais festivalyje.

Kviečiame jus trumpam sugrįžti į savo fakultetą, akademiją, centrą ar institutą, kuriame studijavote, ir pabendrauti su buvusiais dėstytojais, administracijos atstovais bei alumnų draugijų nariais. Galbūt tai puiki proga organizuoti kurso susitikimą ir atnaujinti bendrystę?

Kursiokų susitikimas gali tapti puikia galimybe plėsti savo profesinį tinklą. Dalinkitės savo profesine patirtimi, verslo idėjomis ir galimybėmis bendradarbiauti – tai gali atverti naujas karjeros ir verslo perspektyvas.