Pranešimas: Ką ir kodėl sujungs Medicinos mokslo centras?

16.30–17.00 | M.K SARBIEVIJAUS KIEMAS | VU Medicinos fakultetas

Vilniuje, Santaros slėnyje, baigtas statyti Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Medicinos mokslo centras, kuriame vyks ne tik paskaitos Medicinos fakulteto studentams, bet ir įvairūs moksliniai tyrimai, inovatyvūs renginiai, veiks Lietuvos populiacijos ir retųjų ligų biobankas ir Transliacinių sveikatos tyrimų institutas.

Naujai įkurtame institute veiks mokslo grupės, dirbančios su skaitmeninės medicinos technologijomis, analizuojančios ligų mechanizmus ir gydymo galimybes organų, ląstelių ir genų lygmeniu, veiks laboratorinių gyvūnų padaliniai, kuriuose bus atliekami eksperimentinės chirurgijos, neurochirurgijos ir onkologijos tyrimai.

Naujo centro atidarymą įprasmins išskirtinis tarptautinis transliaciniam mokslui skirtas renginys „Translational Research: Bridging Gaps, Improving Lives“, kuriame kviečiame dalyvauti visus sveikatos priežiūros sistemos darbuotojus ir ne tik.

Pranešėjas – Medicinos fakulteto dekanas profesorius Dalius Jatužis.

Susidomėjai? Ateik ir sužinok daugiau.