Ar Valstybė stovi ant Universiteto pamatų?

14.30–15.30 | DIDYSIS KIEMAS I Diskusiją moderuoja: Edmundas Jakilaitis

Ar kada susimąstėte, kokią įtaką universitetai daro mūsų valstybei ir visuomenei? Kviečiame jus dalyvauti atidaromoje diskusijoje, kurioje gilinsimės į universiteto svarbą ne tik švietimo, bet ir nacionalinės politikos, ekonomikos, kultūros bei socialinės raidos srityse.

Diskusijoje atskleisime, kaip universitetų indėlis prisideda prie ilgalaikio valstybės stabilumo ir pažangos.

Mūsų diskusijos svečiai – Vilniaus universiteto alumnai, tarp kurių yra politikų, akademikų, verslininkų ir visuomenės veikėjų – dalinsis savo įžvalgomis apie tai, kaip universitetas veikia mūsų kasdienį gyvenimą bei šalies ateitį.

Tai išskirtinė galimybė išgirsti įvairias perspektyvas ir giliau suprasti, kaip ši institucija formuoja visuomenės raidą. Prisijunkite prie šios įkvepiančios diskusijos ir atraskite universiteto reikšmę naujai!

Diskusiją moderuos žurnalistas, prodiuseris, visuomenininkas, VU alumnas Edmundas Jakilaitis.

Prelegentai:

• Europos Parlamento narys, politikas Andrius Kubilius (TBC)
  • Vilniaus universiteto Rektorius prof. Rimvydas Petrauskas
  • LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė
  • žurnalistas, visuomenininkas, laidų vedėjas Andrius Tapinas
  • leidyklos „Tyto alba“ savininkė ir direktorė, Lietuvos leidėjų asociacijos prezidentė Lolita Varanavičienė