• Aprašymas "World Aerobiology 2024" – tarptautinis mokslo renginys, skirtas aerobiologams ir aerobiologijos srityje dirbantiems asmenims. Tai yra jungtinis renginys, kurio metu vyks 8-asis Europos aerobiologijos simpoziumas, 12-asis Tarptautinis aerobiologijos kongresas ir 5-oji Tarptautinė ambrozijos konferencija. Renginio dalyviai turės išskirtinę galimybę susipažinti su naujausiais aerobiologijos pasiekimais, puoselėti mokslo ir verslo bendradarbiavimą ir pristatyti pažangiausius produktus, skirtus aerobiologijos ateičiai formuoti.
    Organizuoja Šiaulių akademija bendradarbiaujant su Chemijos ir geomokslų fakultetu bei Medicinos fakultetu
    Vieta „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų centras, Vilnius
    Kontaktai prof. dr. Ingrida Šaulienė
    Pradžia 2024-07-01 09:00
    Pabaiga 2024-07-05 17:00
    Tipas Konferencija
    Papildoma informacja https://www.aerobiology2024.com/
  • Aprašymas

ŽIVILĖ SABONYTĖ-BALŠAITIENĖ gins disertaciją „Nėščiųjų išangės ligų rizikos veiksniai ir profilaktika” medicinos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2015–2023 metais Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Akušerijos ir ginekologijos klinikoje.

Mokslinius tyrimus rėmė Lietuvos mokslo taryba.

Mokslinė vadovė – prof. dr. Gražina Stanislava Drąsutienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001)

Mokslinis konsultantas – prof. dr. Tomas Poškus (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001)

Disertacijos gynimo sudėtis:

prof. dr. Janina Tutkuvienė – tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),

doc. dr. Daiva Bartkevičienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),

prof. dr. Žana Bumbulienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),

dr. Marius Kryžauskas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),

prof. dr. Giuseppe Sica (Tor Vergata universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje adresu: https://www.vu.lt/naujienos/ivykiu-kalendorius

Organizuoja Doktorantūros ir podoktorantūros skyrius
    Vieta VU Medicinos fakulteto Didžiojoje auditorijoje (M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius)
    Kontaktai Vida Dubonienė, tel. (85) 2 687095